piątek, 21 października 2011


cześć wszystkim!Jak minął wam dzień? :)
Ja dzisiaj miałam ostatni przed feriami jesiennymi dzień w szkole, z czego przeogromnie się cieszę, bo ostatnie dwa tygodnie dały mi się we znaki i mam nadzieję, że przez ten tydzień odeśpię wszystko i złapię nowe siły na szkołę i całą resztę co czeka mnie po feriach.
Z moim zdrowiem naprawdę różnie, praktycznie cały czas jestem przeziębiona i nie mogę tego zwalczyć, ale idę dalej!
Większość moich znajomych na ten wolny tydzień jedzie do Polski, ja zostaję tutaj i w sumie jakoś za specjalnie nie ubolewam nad tym, że nie pojadę, bo wiem, że to tylko tydzień i wcale nie udało by mi się odpocząć, a wręcz wróciłabym jeszcze bardziej zmęczona niż jestem!
Mamy dziś dwudziesty pierwszy października więc dokładnie za dwa miesiące wyjeżdżam stąd by spędzić dwa wspaniałe, rodzinne, ciepłe, pełne świątecznej atmosfery tygodnie, już nie mogę się doczekać.
Nie mam większych planów na wolne dni, jestem pewna tylko tego, że w tygodniu pojadę odwiedzić Nabilę, która ma urodziny w poniedziałek i o której opowiem wam innym razem.
Mimo tego, że w szkole bywają gorsze momenty i w domu nie zawsze jest tak jakbym chciała, to jestem szczęśliwa, bo mam to o czym marzyłam, a o czym marzyłam, napiszę Wam kiedyś :)
Jeszcze przepraszam za takie nijakie zdjęcia dzisiaj, ale nie mam nic ciekawszego!

Dobranoc misiaki :*:*

5 komentarzy:

 1. lubię takie zdj :D ferie jesienne? łooo, zazdroszczę : ) a wgl zimno u Was jest? bo ja nawet teraz w domu pod kocem cała się trzęsę :c

  OdpowiedzUsuń
 2. niesamowicie mi się podobają zdjęcia, które robisz.
  jaki masz aparat? ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło czytać to co tu piszesz ! ; )Życzę udanych i zdrowych ferii jesiennych, i aby twoje zdrowie było jak najlepsze Natalia <3
  M. Pozdrawiam gorąco !

  OdpowiedzUsuń
 4. verf bardzo się cieszę, że wróciłaś. miło jest czytać optymstyczne notki, tym bardziej że ja osobiście jestem raczej pesymistką... 3maj się cieplutko i odpoczywaj!

  OdpowiedzUsuń
 5. robisz świetne zdjęcia!:)
  + obserwuję :D

  OdpowiedzUsuń