niedziela, 27 maja 2012

48dni

Pogoda piękna, dopisuje niesamowicie od dobrego tygodnia i z tego jestem bardzo zadowolona, bo chyba właśnie tego słońca mi tak bardzo brakowało do pełni zadowolenia ze swojego i tak pogmatwanego życia. Długo mnie tutaj nie było, ale to spowodowane tym, że pogoda jest tak piękna, że aż szkoda siedzieć przed laptopem, ale i też po części przez szkołę nie mam zbyt dużo czasu żeby tutaj wchodzić, sprawdzać wszystko, a i jeszcze pisać posty. Chciałabym tu wchodzić dużo częściej i dodawać jakieś ciekawsze posty, ale po prostu nie mam czasu i pomysłów na posty, a nie chcę żebyście wchodzili tutaj na darmo i czytali jakieś bzdury. Już za dwadzieścia sześć dni koniec roku szkolnego, przynajmniej u mnie, a już za czterdzieści osiem dni jadę do Polski - po części się ciesze, właściwie bardzo, ale będę też tęsknić całe te dwa tygodnie za domem i ludźmi, komt goed! Mam nadzieję, że u Was pogoda też taka piękna jak tu i że spędzacie miło niedzielę. Jedno pytanie - KTO BYŁBY CHĘTNY NA STICKAM/TINYCHAT dziś wieczorem ze mną?Czekam na komentarze!

15 komentarzy:

 1. ja bylabym chetna!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też chętna. Tylko jak tam si ę wchodzi ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podam link w notce lub w kolejnym poście, jeśli będę

   Usuń
 3. Tak wejdź ;d

  OdpowiedzUsuń
 4. Co było powodem rozstania się z chłopakiem? Może pytanie nie na miejscu i nie chcesz odpowiadać, ale są szanse na powrót? ładnie ze sobą wyglądaliście i tak patrząc na wasze zdjęcia, wszystko co się wokół was dzieje mordka sama się cieszyła ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie chcę o tym tutaj pisać, nie ma szans na powrót, może i wyglądaliśmy ze sobą ładnie, ale wyglądać ładnie nie oznacza wszystkiego...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a jak sobie teraz radzisz? przejmujesz się tym bardzo?

   Usuń
 6. oh, mi też słońca brakowało :) pozdrawiam i zapraszam do mnie - www.murposhe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń