czwartek, 21 czerwca 2012

Rozdanie dyplomów.
i koniec...

W tym poście tylko kilka zdjęć z wczorajszego rozdania dyplomów, to było trudniejsze niż myślałam, że będzie... Praktycznie cały wieczór przepłakany, spędzony na pożegnaniach, przytulaniu i życzeniu sobie powodzenia w nowych szkołach. Najlepszy przyjaciel już na lotnisku w Niemczech, a niedługo Wenezuela, przyjaciółka w weekend do Kolumbii, a jeszcze inna koleżanka do Włoch, a później Miami bez powrotu... Będę niesamowicie za Nimi wszystkimi tęsknić, bo ostatni rok był najlepszym rokiem z całego mojego życia.  Łączy nas przyjacielska więź, miłość i cała masa wspomnień - za co im strasznie dziękuję...Już tęsknię, już wczoraj tęskniłam kiedy jeszcze byłam z Nimi. 
Do następnego! Buziaki.18 komentarzy:

 1. Strasznie Ci zazdroszczę ... te zdjęcia są tak prawdziwe, wręcz ociekają serdecznością i przyjaźnią. Mam wrażenie, że próżno szukać w Polsce tolerancji i prawdziwych przyjaciół. Cieszę się, że Tobie się udało! Moim marzeniem jest wydostanie się z tego kraju ... zaczerpnięcie wolności, nowego życia. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję! strasznie miło czyta mi się coś takiego! Ludzie w Polsce mają po prostu inną mentalność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. odpierdolcie się od Polski !

   Usuń
 3. jesteś z Nikiem? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie bez jaj, aż mi sie zachciało płakać ; ) Niesamowicie miło ogląda się takie zdjęcia. Na prawdę gratuluję Ci że poznałaś takich ludzi , których będziesz wspominała do końca życia. Serio Cię podziwiam . Życzę Ci z całego serca powodzenia w nowej szkole i wszystkiego co najlepsze ; )

  OdpowiedzUsuń
 5. a Ty gdzie idziesz do szkoły ?

  OdpowiedzUsuń
 6. ooooch! taka wielka miłość była z tym Twoim Adim! i co? już Nick? już nowa WIELKA MIŁOŚĆ? jesteś pusta!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ile nienawiści ... zostaw takie rozważania dla siebie, uwierz - nie masz się czym inteligentnym dzielić z innymi :) To z kim teraz jest Natalia to tylko i wyłącznie jej sprawa, uszanuj to i nie wypisuj więcej takich bezpodstawnych oszczerstw.

   Usuń
  2. powiedz mi to w twarz, czekam z ogromną ochotę na każdego takiego jak Ty :)

   Usuń
 7. ale w Holandii ? w Oss ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ile ten Nick ma lat? Z kąt pochodzi >?

  OdpowiedzUsuń
 9. gratulacje..
  poza tym ślicznie wyglądałaś :P

  OdpowiedzUsuń