czwartek, 13 września 2012

dobry wieczór!dobry wieczór!


Znowu mnie tutaj mało, a to wszystko przez szkołę, całą masę prac domowych i nauki, bo już za sześć tygodni egzaminy...no, ale jakoś trzeba sobie radzić, nie można się poddawać! Ja już od dziś mam weekend, bo choruję ostatnio dość mocno, a z racji tego, że w mój weekend w planie szkolnym zaczyna się już w piątek, postanowiłam, że zostanę dziś w domu, żeby zdrowieć trzy dni do niedzieli, bo w niedzielę popołudniu znów do pracy...
Już za 30 dni do Polski! Nie mogę się doczekać, naprawdę jeszcze niedawno było 50 dni, a teraz raptem miesiąc i będziemy siedzieć w Polsce, w ciepłym domku babci, niech to szybko zleci!
Jutro planuję brak planów...po prostu cały dzień w łóżku, z herbatą, dobrymi filmami i Nim, tego potrzebuję. Po prostu chwili spokoju i odpoczynku.
Mam nadzieję, że uda mi się szybko i całkowicie wyzdrowieć, bo nie chcę z takim samopoczuciem i bólem każdej części ciała lecieć do Polski i psuć nam tam całego pobytu przez swoją chorobę..będzie dobrze!

Tymczasem lecę już spać, bo jestem kompletnie padnięta ( a właściwie nic dziś nie robiłam ), śpijcie dobrze.

xoxodoltcik 

4 komentarze:

  1. dodasz zdjecia swojego pokoju?

    OdpowiedzUsuń
  2. musisz wyzdrowieć, bo nie chcesz psuć wypadu do polski? myślisz, że 30 dni będziesz chorować? nie przesadzasz trochę?

    OdpowiedzUsuń