poniedziałek, 24 września 2012

dobry wieczór!i znów mamy poniedziałek...czas leci niezmiernie szybko, a my już za dziewiętnaście dni będziemy w Polsce! cały czas o tym myślę, mówię, rozmawiam o tym ze wszystkimi, naprawdę..jakbym nigdy w Polsce nie była, ale tak właściwie.. będzie inaczej, wyjątkowo bo z Nim! 
pogoda u nas nijaka, raz pada, raz świeci słońce, ale mimo wszystko - staram się utrzymywać dobry humor i nie popadać w jakieś dołki przez mizerną pogodę, przecież to nie powód! kondycja psychiczna jak marzenie, więc niczego więcej do szczęścia! staram się nie zamartwiać błahostkami, bo inaczej bym zwariowała, trzeba myśleć pozytywnie i z takim nastawieniem iść przez życie, a szczególnie przez wielu ludzi nazywany 'przygnębiającym'- okres jesieni i zimy! u nas lecą już liście z drzew, niedługo wszędzie będzie żółto, czerwono, kolorowo, na to co roku czekam, potem spadnie śnieg, nadejdą kolejne święta i ta atmosfera...dajcie grudzień! 
a właśnie..zapomniałabym - CUDOWNY WEEKEND MIELIŚMY! w sumie bardzo rodzinnie, ale nie z moją rodziną, a jego więc inaczej, naprawdę super! nie mogę się doczekać kolejnej wizyty naszej kochanej babci, haha!

tymczasem idę pić herbatkę w towarzystwie najważniejszego mężczyzny mojego życia<3
xoxodoltcik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz