sobota, 3 listopada 2012

dzień dobry!


dzień dobry! 
Mamy sobotę, pogoda u nas okropna, pada przez cały czas i jest tak zimno, że zastanawiam się, czy nie czas już na rękawiczki, bo jadąc rowerem, nie czuję dłoni.
Niedawno wróciłam od skarba, do szesnastej jestem sama, a potem kolejny miły, weekendowy wieczór z Nim, o tym myślałam cały tydzień, przytłoczona tymi egzaminami nie mogłam marzyć o niczym innym. Jestem wyczerpana nauką, za dużo tego wszystkiego na jeden raz, za dużo materiału i za mało czasu, ogromny stres, a tak naprawdę na nic, bo poszło to tak szybko, że nie wiem już sama, czy umiałam wszystko tak dobrze, czy w ogóle nic z tego nie rozumiałam, ale cóż.. zobaczymy w przyszłym tygodniu wyniki, przekonamy się jak to w końcu było.
Macie u góry kilka zdjęć z przedwczoraj bodajże, na dwóch widać paznokcie, jakie tego dnia właśnie sobie zrobiłam, kolejna próba robienia samych końcówek gąbeczką, jak Wam się podoba? ja osobiście bardzo lubię ten kolor! 
Pisaliście do mnie na formspring, żebym dodała zdjęć pokoju, panoramiczne, ale nie mam możliwości zrobienia takich zdjęć, bo mieszkam na poddaszu i pomyślałam, że właściwie mogłabym zrobić filmik o moim pokoju, bo o tym piszecie już naprawdę długo, zrobię to i będę miała z głowy. 
Teraz czas na dobrą kawę i śniadanie, do następnego!
xoxodoltcik

4 komentarze: