czwartek, 6 grudnia 2012

Nick.Model : Nick.
 (jego pierwszy raz przed obiektywem!!!)


14 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na zdjęciach z tym kominem strasznie go spedaliłaś ;/ najbardziej na 21,22. ;D a tak to fajnieee

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No w końcu ktoś mnie popiera !

   Usuń
  2. a mój komentarz został usunięty, o jak miło:) dobrze, ze wy wyrażacie takie zdanie jak ja. nie czuję się odludkiem.

   Usuń
 3. serio spedalilas go.. wyglada jak baba, a taki fajbny chlopak.

  OdpowiedzUsuń
 4. spedalony jakiś

  OdpowiedzUsuń
 5. haha serio jak jakis pedal..

  OdpowiedzUsuń
 6. szanuję Wasze zdanie,ale już tam od razu "wygląda jak pedał" to lekko dziwna opinia,bo raczej wygląd nie świadczy o tym czy ktoś jest "pedałem". On wygląda raczej jak fajny,zadbany chłopak,z którego w większym, bądź mniejszym stopniu powinni brać przykład chociażby polscy chłopcy ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurwa.... Lzodupy jebane z ciebie i innych ludzi... nie z tych którzyy popierają mnie pod moim komentem, ze go spedaliłaś, dziękuje ;D

   Usuń
  2. Przystojny!

   Usuń
 7. nikt z was go nie zna i tak naprawdę nie ma prawa oceniać, ale tego można było się spodziewać bo polska mentalność zniża się nierzadko do czegoś takiego... niemniej jednak nie mam zamiaru przejmować się tym co tutaj piszecie, a On tym bardziej, bo niejednemu z Was taki chłopak jak On mógłby zaśmiać się w twarz i nikt z Was nie miałby wtedy odwagi powiedzieć tego, co piszecie tutaj, pozdrawiamy wszystkich anonimków!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Cię Naty! Gdybym miała konto i inni też, to by pewnie powiedzieli ^^ Wyjechałaś do tej Holandii i teraz jedziesz po Polsce... Jednak powiem, że 3/4 znajomych na face to wgl z nimi nie rozmawiałaś... A te twoje '' xxxxx wyświetleń, dziękuję wszystkim'' to tylko ludzie wchodzą zobaczyć jakie są komenty, czy ktoś skomentował jego koment. Robisz z siebie gwiazde jakąś... Jak mieszkałaś w pl to nie miałaś filmów na YT, i ne prowadziłaś tych różnych stronek. i nie nosiłaś VansówPotrzebowałaś wyjazdu na to wszystko ? Na prawde, zastanów się, i nie myśl sobie, że pisze to by ciebie zjechać, lub żebyś sie żaliła nad sobą.

   Usuń
 8. 9 i 10 od końca świetne *.*
  Nie spedaliłaś go po prostu taka sesja. Boże ludzie hejtujecie a nie znacie. Znaczy ja też nie znam ale zdjęcia sa naprawdę świetne :))

  OdpowiedzUsuń