poniedziałek, 25 marca 2013

Monday!

cześć wszystkim!

Po dodaniu ostatniego posta dostałam kilka wiadomości od was o ''dłuższych postach'' na moim blogu i doszłam do wniosku, że właściwie dawno już takich nie było. Nie wiem z czego to wynika, ale chyba po prostu myślałam, że to mało interesujące co się u mnie dzieje, ale skoro pisaliście do mnie o tym już kilkakrotnie, postanowiłam, że zbiorę się i napiszę znów coś od siebie.

Co u mnie?
Właściwie nic takiego się nie dzieje. W szkole jakoś to leci, jak zawsze z resztą, rewelacji nie ma, ale nie ma sensu narzekać na coś, na co tak naprawdę nie mam większego wpływu. Wciąż szukam pracy, a jak wszystkim wiadomo- to nie takie proste, staram się jak mogę i czekam na odpowiedzi z kilku miejsc gdzie złożyłam podania, mam nadzieję, że się odezwą! 
Mamy już marzec, a u nas w ogóle nie czuć nadchodzącej wiosny...było kilka pięknych, słonecznych dni i ok. 15 stopni, ale to trwało dosłownie chwilę i taka była nasza wiosna...Teraz nie można ruszyć się z domu bez szalika i rękawiczek. Miejmy nadzieję, że już niedługo się to zmieni! 
Za cztery tygodnie urodziny i już..17! Taki nijaki ten wiek, a ja już rok starsza. 
Wakacje mamy już zapłacone, więc teraz tylko wyczekiwanie - ciepła, słońca, plaży i wypoczynku, który nam się przyda!

A tak na marginesie - chciałam Wam, a właściwie chcieliśmy Wam razem z Nick'iem podziękować za tak duże oglądalności na naszym kanale na youtube i za tak dużą ilość widzów. Dla większości to nic, ale my cieszymy się każdą nową osobą, która dołącza do grona subskrybujących!
Mamy nadzieję, że podobają Wam się nasze filmiki i że czasem dają Wam powody do uśmiechu, bo po to tam jesteśmy!
Dzięki jeszcze raz!

+na górze kilka głupich zdjęć z dzisiaj!


xoxonaty

12 komentarzy:

 1. gdzie jedziesz na wakacje ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś przepiękna! :) pozdro

  OdpowiedzUsuń
 3. myjesz palce u stóp ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Kocham Was! Jesteście niewątpliwie przykładem prawdziwej miłości :) Bije od Was szczęście, szaleństwo, namiętność i też widać, że jedno czuje się odpowiedzialne za drugie :) Idealni <3 Oby jak najdłużej razem, do końca życia :* KLAUDIA.

  OdpowiedzUsuń
 5. jesz kozy z nosa?

  OdpowiedzUsuń
 6. wyobrażasz sobie swoje życie bez nicka ?

  OdpowiedzUsuń
 7. skad ty pochodzisz? (chodzi o to gdzie sie urodzilas i mieszkalas)

  OdpowiedzUsuń