niedziela, 8 kwietnia 2012

BRAK SŁÓW.

WITAM WSZYSTKICH.
Dzisiaj spotkałam się z czymś dziwnym jak dla mnie, nie raz zdarzało mi się to, że ktoś po prostu ''kradł'' sobie moje zdjęcia i wstawiał je jako swojego autorstwa, ale nigdy jeszcze nie spotkałam się z czymś tak bezczelnym. Nie chodzi tutaj już o zdjęcia, bo dodając je tutaj i gdziekolwiek indziej jestem przygotowana na to, że z pewnością niejedna osoba je sobie po prostu ściąga na komputer lub dodaje na swoje konta społecznościowe typu photoblog bądź blogspot, ale nigdy nie pomyślałabym, że ktoś prócz zdjęć może ukraść mi także imię, nazwisko i chłopaka.
To dla mnie po prostu niewyobrażalnie idiotyczne, chora sytuacja, kiedy to zobaczyłam poczułam się po prostu dziwnie, nieswojo, tym bardziej, że ta osoba dodaje moje zdjęcia i pisze pod nimi teksty typu ''ah, jeszcze moje długie włosy'' lub wysyła zdjęcia moje i mojego chłopaka na inne portale społecznościowe lub strony na facebook'u.
Zrobiło mi się w pewnym stopniu przykro, bo rzadko spotykam się z takimi sytuacjami, a sama nigdy czegoś takiego nie zrobiłam.

Jeśli możecie zgłaszajcie nadużycia na tych dwóch profilach :
 • https://www.facebook.com/profile.php?id=100003671899845
 • https://www.facebook.com/profile.php?id=100003662714615
DZIĘKUJĘ Z GÓRY.

9 komentarzy:

 1. ludzie nie mają chyba swojej tożsamości skoro muszą podszywać się pod kogoś innego, masakra.. + zgłosiłam nadużycia! : )

  OdpowiedzUsuń
 2. szczyt bezczelności.

  OdpowiedzUsuń
 3. @anonimowy;anonimowy;anonimowy
  zgadzam się z wami w zupełności, a naruszenie już zgłosiłam i nie tylko ja.

  OdpowiedzUsuń
 4. tak, tak, tak !

  OdpowiedzUsuń
 5. @anonimowy
  okej - http://tinychat.com/nataltje o 22:30.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiesz co? Ja na twoim miejscu poszłabym z tym na policje, przecież to się w pale nie mieści -.-

  OdpowiedzUsuń