czwartek, 18 sierpnia 2011

cześć rox!
cześć wszystkim, cześć rox!

Przepraszam, że przestałam pisać codziennie, ale mam po prostu zbyt mało czasu, na zdjęciach w dzisiejszym poście możecie zobaczyć Roxx, która jest niesamowita i z którą spędza się czas jak z kimś kogo zna się bardzo długo mimo tego, że zna się ją kilkanaście dni.
Końcówka wakacji zupełnie różni się od ich całości, co mnie bardzo cieszy i chcę więcej takich dni i wieczorów jak dwa ostatnie! Dzięki Roxx.

~*~

Palec zagoił się, jednak nadal go nie czuję, co z lekka mnie niepokoi, jednak zobaczę co będzie za kilka dni i napiszę wam co i jak.
Jutro robię kolczyk, już przed godziną siódmą wieczorem będę go miała, cieszę się i w małym stopniu boję, ale przeżyję to i będę się nim cieszyć, mam nadzieję.


Na koniec chciałabym napisać, że jest całkiem miło kiedy wypytujecie o nowy post, filmik czy zdjęcia z mojej codzienności, ale że jednak nie chcę was zawieźć, postaram się to wszystko poprawić i nadrobić, miłej nocy!6 komentarzy:

  1. Moja rada dla ciebie, nie bój się bólu przed robieniem kolczyka... Mam 6 kolczykow i każdy przeżyłam, więc nie możesz zwatpicMoja rada dla ciebie, nie bój się bólu przed robieniem kolczyka... Mam 6 kolczykow i każdy przeżyłam, więc nie możesz zwatpic

    OdpowiedzUsuń
  2. pokaż kiedyś ta roxx bo tu sie zakrywa^^

    OdpowiedzUsuń
  3. Ona jest Polką ?

    OdpowiedzUsuń