środa, 3 sierpnia 2011

Dużo Kornelii dzisiaj.cześć wszystkim!

Mamy dzisiaj trzeci sierpnia, czyli dzień, w którym mija czwarty już miesiąc, jak zamieszkuję Holandię, w prawdzie nic ważnego, ale ja liczę, więc każdy miesiąc daje mi pewną radość.
Obudziłam się dziś o dziwo sama już o godzinie dziewiątej, z nadzieją, że kolejny dzień spędzę na plaży, ale niestety, wyjrzałam przez okno i zobaczyłam pochmurne niebo i tatę krzątającego się po podwórku, ubrałam tylko jakąś bluzę i zeszłam na dół, na ciepłą herbatkę z cytryną!
Poranek w towarzystwie taty, najpierw herbatka na podwórku, a później mały spacer do sklepu, niewielkie zakupy, dużo owoców i desery czekoladowe, a później wspólne robienie obiadu ;)
Już przed obiadem wzięłyśmy z Kornelią rowery i pojechałyśmy w magiczne miejsce by zrobić trochę zdjęć, mimo pogody i niezbyt ładnego światła, jestem niesamowicie zadowolona, więcej zdjęć będzie tutaj : www.verf.photoblog.pl i oczywiście tutaj : www.facebook.com/doltcikova ! Zapraszam serdecznie do zaglądania i komentowania! 

Miłego wieczoru.

12 komentarzy:

 1. jest bardzo śliczna
  a jej włoski, ma piękne, również tak jak twoje.

  Pozdrawiam cię. M.
  <3 Uwielbiam twoje ciepło rodzinne !

  OdpowiedzUsuń
 2. @anonimowy
  dziękuję w jej imieniu i dziękuję za to, że dostrzegasz u nas ''ciepło rodzinne''.

  OdpowiedzUsuń
 3. o, to jednak masz tam kogoś w Holandii w swoim wieku? to fajnie

  OdpowiedzUsuń
 4. to moja siostra i jest trzy lata młodsza!

  OdpowiedzUsuń
 5. zdjęcia piekne i równie piękna dziewczyna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Siostra rodzona czy cioteczna? Zdjęcia świetne i modelka jest b.ładna ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. zazdroszczę Ci takiego talentu :) widać, że na marne nie zostały przeznaczone pieniądze, choć aparat niby nie gra najważniejszej roli. mam pytanie co zrobiłabyś gdybyś miała możliwość dostania lustrzanki jednak nie wiedziałabyś czy się w tym spełnisz itp. i czy ktoś chciałby iść z tobą na zdjęcia kupiłabyś lustrzanke wtedy i poświeciła te 1500 zł czy poczekała rok i za rok kupiła ?

  OdpowiedzUsuń
 8. @anonimowy
  dziękuję i nie wiem co zrobiłabym w takiej sytuacji ;)

  OdpowiedzUsuń