niedziela, 24 lipca 2011

lazy sunday

cześć wam!

Ktoś z was pod ostatnim postem pytał czy nie mogłabym dodawać więcej zdjęć, więc postanowiłam dziś zrobić kilka swojego pokoju i opublikować je tutaj, dla Was ;) 

Niedziele są wyjątkowo nudne, a tym bardziej takie jak ta dzisiejsza, u mnie pada deszcz, a ja nie ruszam prawą ręką, więc żeby cokolwiek zrobić ( także napisać tą notkę!) muszę się bardzo namęczyć, co stawia mnie pod ścianą i daje możliwość jedynie leżenia w łóżku, oglądania filmów i jedzenia czekolady. 
Na poprzednim blogu pisałam Wam o kolczyku, który mam zamiar zrobić i muszę Wam powiedzieć, że wszystko idzie do przodu, w dobrą stronę, ja czekam na paczkę z Polski z odpowiednim kolczykiem, znalazłam w swoim mieście studio, gdzie takowy kolczyk robią i mam nadzieję, że do końca wakacji zdołam to zrobić, przemóc strach i cieszyć się tym na co czekam już jakiś czas! Gdzie będzie kolczyk dowiecie się, kiedy już Go zrobię, bo nie chcę robić niepotrzebnego zamieszania, bo w razie gdybym coś nie wyszło, nie chcę niepotrzebnego gadania wszystkich ludzi wokół. 
Tak więc ja lecę dalej leżeć w łóżku, a jeśli przestanie padać, może ruszę się z łóżka i pójdę na rower, miłego dnia! 


6 komentarzy:

 1. Podoba mi się to w jaki sposób piszesz. Mówisz o sobie dużo a zarazem mało, ludzie są jeszcze bardziej ciekawi Twojego życia w dobrym lub złym znaczeniu, niektórzy po prostu uważają Cię za wspaniałą dziewczynę, której natrafiło się kilka nieprzyjemnych spraw, inni chcą to jakoś wykorzystać, ale ja Cię podziwiam. Szczerze mówiąc gdyby nie moja koleżanka nawet nie wiedziałabym o Twoim istnieniu, powiedziała że jesteś cudowna, że Cię uwielbia, zaczęłam obserwować Twojego fotobloga, dzięki czemu mam powody uznania Cię za na prawdę miłą i piękną dziewczynę. W którejś z poprzednich notatek tego bloga napisałaś o swojej wadze, podoba mi się to jakie masz do tego nastawienie. Serdecznie pozdrawiam i czekam na więcej wpisów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jest mi niezmiernie miło, nie wiem nawet co odpisywać na tyle cudownych słów płynących w moją stronę od zupełnie obcych mi osób, dziękuję, chyba tylko tyle mogę napisać, DZIĘKUJĘ i pozdrawiam, a na Twojego bloga zajrzę już za chwilę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. pada chyba w całEJ Polsce. to jakaś masakra, lipiec się kończy i jeszcze nawet nie było ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 4. w Holandii też, raz pada, raz świeci słońce, dziwna pogoda ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. O kolczyk, jestem ciekawe gdzie zrobisz :) || Taak, tu też ponura pogoda. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. ona robi go w wardze ! ; PPPP

  OdpowiedzUsuń