środa, 27 lipca 2011

sunny day!
cześć wam!

U nas dzisiaj wyszło piękne słońce, co widać na zdjęciach, które dodaję dla Bartka, który jako jedyny złożył mi dziś życzenia imieninowe, o których ja sama nie wiedziałam, dziękuję! 

~*~

Dwa dni temu przyszedł do mnie list z odpowiednim kolczykiem, za co bardzo dziękuję jednej wspaniałej osóbce, którą kocham niesamowicie i mam ogromną nadzieję, że w najbliższym czasie będę się cieszyć tym kolczykiem już na swoim ciele, a wtedy spełni się jedno z moich małych marzeń. 
Dziś w końcu jeździłam na rowerze, czego nie robiłam już około miesiąca i po prostu mi tego brakowało, było mi nieco ciężko jeździć z obolałą dłonią, ale dałam sobie jakoś radę.
Oczywiście po drodze zahaczyłam o sklep i kupiłam duże pudełko truskawek, które zjadłam w przeciągu dziesięciu minut, w takim słońcu smakują dużo lepiej!
Z moją ręką co raz lepiej, co mnie bardzo cieszy.
Nie mam planów na jutro, ale jeśli będzie mi się mocno nudzić ( co jest prawie pewne ), może wybiorę się gdzieś i zrobię dla Was trochę zdjęć okolicy. Oczywiście, jeśli pogoda dopisze. 

Na koniec chciałabym po raz kolejny podziękować wszystkim, którzy piszą mi tak wspaniałe rzeczy na mój temat, ale także chciałabym powiedzieć, że niczym nie chcę się upodabniać do Honoraty Skarbek i nie chcę też, by do niej mnie porównywano, dziękuję.
Miłego wieczoru ;)

15 komentarzy:

 1. Truskawki <3 Ochote teraz mam !

  OdpowiedzUsuń
 2. jesteś cudowna!taka zwykła po prostu,nastolatka :)ale tak pięknie potrafisz opisywać i tak mnie ciekawisz że większość dnia spędziłam przeglądając twoje blogi,formspringa itp :)jeśli można chciałąbym poprosić cię o zdjecia twojej szafy ubrań kosmetykó jakiś ulubionych błyskotek ;) pozdrawiam i życzę powodzenia bo domyślam się że nie jest łątwo w nowym miescu ;) +nie przejmuj sięopinią innych rób to co kochasz!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mmm, truskawki. U mnie w Ełku to teraz tylko na mrożone można liczyć, a ja takich nie cierpię. Nie mogę się doczekać kiedy w końcu zrobisz sobie ten kolczyk i powiesz nam gdzie go zrobiłaś ; >. Życzę powodzenia - jesteś cudowna !

  OdpowiedzUsuń
 4. NAJLEPSZA! ; )

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy w życiu bym Cie nie porównała do Honoraty. Jesteś od niej zupełnie inna, aczkolwiek obydwie piszecie bloga i macie dużo czytelników.
  Zrób, zrób zdjęcia okolicy! :) Mam takie dosyć nie typowe pytanie. Umiesz juz dobrze rozmawiać po angielsku? Jka tak to nauczyłaś się tam, czy już w Polsce byłaś dobra z tego jezyka? :D Pozdrawiam. Nicola.

  OdpowiedzUsuń
 6. @anonimowy
  w najbliższym czasie wstawię jakieś zdjęcie swojej skromnej garderoby, kosmetyków może niekoniecznie, ale postaram się pokazać wam trochę siebie w tym co noszę ;) i dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 7. @victoria
  no ja mam nadzieję, że już niedługo ten kolczyk będzie w tym miejscu, gdzie sobie wymarzyłam i się dowiecie!

  OdpowiedzUsuń
 8. @anonimowy
  po angielsku rozmawiam wydaje mi się, że wystarczająco dobrze, aczkolwiek tutaj potrzebuję niderlandzkiego,którego naukę zaczynam już pod koniec sierpnia ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. nowy blogspot Nat ? tamtego już nie będziesz mieć? ; ) xox

  OdpowiedzUsuń
 10. nowy, tamtego już nie prowadzę ;)
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam Twoją osobę ; )

  OdpowiedzUsuń
 12. Jesteś fantastyczna! Mam nadzieję,że nikt Cię nie porówna to tej młodej, ale jakże sztucznej kobiety jaką jest Honorata. Podziwiam Cię z całego serca, bo sama nie wiem jak poradziłabym sobie w zupełnie nowym miejscu. Kilka lat temu miałam właśnie okazję wyjechać do Holandii z moją rodziną, ale pozostawienie decyzji wówczas 12-latce nie było dobrym posunięciem. W taki sposób zostałam w Polsce i bardzo tego żałuję. Moi rodzice przez to rozwiedli się. Tata mieszka w NL, ja z mamą w PL. Tak więc podsumowując, gratuluję wyboru i życzę powodzenia w układaniu " nowego " życia :) Majka.

  OdpowiedzUsuń
 13. dziękuję!
  szkoda, że nie ma Cię tu i, że Twoja rodzina na tym ucierpiała, tego bardzo się bałam, dlatego też taka była moja decyzja, jeszcze raz dziękuję
  xoxo

  OdpowiedzUsuń