sobota, 23 lipca 2011

met schatje

Czas krótko podsumować czas spędzony z Alicją, cudownych osiem dni, najlepszych osiem dni wakacji, a może nawet tego roku.
Na to spotkanie czekałyśmy bardzo długo, bardzo chciałyśmy by to było coś wyjątkowego i z pewnością mogę stwierdzić, to było coś niepowtarzalnego, czego nie zapomnę przez długi czas. Od chwili gdy dowiedziałam się, że na pewno zawitasz w moim domu i będę mogła cieszyć się Tobą przez kilka dni, cieszyłam się niesamowicie. Dużo o tym wszystkim myślałam, o tym czy nic nas nie poróżni, czy naprawdę jesteśmy sobie tak bliskie, a czas do Twojego przyjazdu dłużył mi się okropnie! Najpiękniejszą chwilą była ta, w której przytuliłam się do Ciebie po raz pierwszy, poczułam taką nieopisaną radość.
Sytuacje były różne i różna atmosfera tworzyła się między nami, ale niczego nie żałuję i chciałabym mieć Ciebie blisko, na co dzień, móc robić z Tobą mnóstwo głupich zdjęć, nagrywać filmiki, leżeć w parku na trawie, budzić moich rodziców o drugiej w nocy swoim śmiechem, chciałabym móc wszystko z  Tobą i to kilka dni tylko umocniło mnie w tym przekonaniu, w którym trwam niemal, że od początku naszej znajomości.
Jesteś dla mnie niczym siostra i mam nadzieję, że nigdy nie stracę z Tobą kontaktu, bo jest tak kochaną osobą, tak wiele bije od Ciebie ciepła i radości, energii i miłości, że aż chce się przy Tobie żyć!
Kocham Cię, jeszcze nie raz Ci to powtórzę.

A na koniec chciałabym podziękować tym kilku osobom, które pod ostatnim postem zostawiły po sobie ślad i napisały mi między innymi, że podziwiają mnie za tak szczery post, dziękuję!

15 komentarzy:

 1. Alicja musi być równie wyjątkową osobą, co Ty! Życzę wytrwałości w dalszej znajomości. ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę sie, że razem tak miło spedzilyście te osiem dni ;) || Teraz tak trudno o prawdziwego przyjaciela, a Ty go znalazłaś. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też się cieszę i nie wiem czy to mozna nazwać przyjaźnią, ale o taką osobę trudno dziś, rzeczywiście, pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno świetnie było zobaczyć znaną mordkę chociaż na 8 dni ;*! Zazdroszczę takiej znajomości. Trzymajcie się dziewczyny!

  OdpowiedzUsuń
 5. było cudownie , ty też się trzymaj ;*

  OdpowiedzUsuń
 6. jesteście obie cudowne! i czuję, że wasza znajomość potrwa przez wieleee lat !

  OdpowiedzUsuń
 7. miło, że tak uważasz ;* dziękujemy

  OdpowiedzUsuń
 8. jak by ktoś chciał z tobą porozmawiać to byłabyś chętna ? że jakby ktoś do ciebie zaczął pisać na photoblogu komentarze a potem przez gg, chciałabyś poznawać taką osobe ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudny post, fajnie że jesteś taka szczera na blogu ;) Nie mogłabyś przy następnych postach dodawać więcej zdjęć ? :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Ahh, jesteście urocze :*

  OdpowiedzUsuń
 11. @anonimowy
  jasne, że byłabym! jestem otwarta na nowe znajomości ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. @anonimowy
  dziękuję! jeśli chcecie, mogę dodawać więcej zdjęć ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. UWIELBIAM
  moje słowa się powtarzają.
  M. !

  OdpowiedzUsuń