piątek, 21 września 2012

4months!

Cztery cudowne miesiące z osobą, która stanowi dla mnie wszystko. Na dobre i na złe, choćby nie wiadomo jak ciężko nam będzie, będę przy Nim zawsze. Nie potrafię sobie wyobrazić nawet jednego dnia bez Niego, bez jego głupiego śmiechu, kiedy nawalimy i zamiast myśleć jak to rozwiążemy - uważamy to po prostu za idiotyczne. On sprawia, że patrzę inaczej na swoją osobę, dzięki Niemu wierzę w siebie i swoje możliwość. Każdy dzień przynosi coś nowego, coś nieoczekiwanego. Każdy uśmiech daje powód do nieograniczonej radości. Każdy dotyk przyprawia o dreszcze. 
Kocham w Nim wszystko, każdy jego oddech na mym ciele, każdy jego dotyk, każdy pocałunek, przez który uśmiech sam ciśnie się na usta, jego uroczy śmiech, jego oczy, w których jestem kimś wyjątkowym, jego głos, który uspokaja jak nic i jego ramiona, które są lekarstwem na wszystko, jego wygłupy, które potrafią rozśmieszyć mnie w najmniej oczekiwanym momencie i słowa, która pomagają mi zrozumieć najważniejsze wartości w życiu. Nie potrafię bez Niego żyć i choć to może zabrzmieć idiotycznie - wiem, że On potrzebuje mnie tak samo jak ja Jego! 
N.O.I.G.L.Y.M.Y.I.D.
21-05-'12 - kocham Cię Nick.

xoxonaty

14 komentarzy:

 1. co oznacza ten 'szyfr' ? (;

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem, czy to da się zauważyć, ale właśnie dzięki tej jednej osóbce jestem tak przeogromnie szczęśliwa, że nawet nie potrafię opisać tego w tak prostych słowach, chciałabym się tym ze wszystkimi podzielić, a z drugiej strony chciałabym to trzymać tylko dla siebie. Kocham Cię, niewyobrażalnie mocno.

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne spodnie, te dresowe :D skąd? h&m? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja ze swoim chłopakiem jestem 9 miesięcy i muszę przyznać, że mamy mniej zdjęć razem niż wy. :P
  pozdrawiam i życzę wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jesteście cudowni, uwielbiam Was! życzę z całego serca Wam, aby takie uczucie jakim darzycie siebie w chwili obecnej, trwało wiecznie. Widać, że naprawdę, jesteś z nim szczęśliwa, a On tak samo z Tobą;) miło popatrzeć, na takie pary jak Wy! bo jesteście właśnie przykładną parą i można mieć pewność, że jedno bez drugiego nie potrafi żyć, że każdy z Was znalazł swoją drugą wymarzoną połówkę, dla której jest w stanie zrobić WSZYSTKO. Pozdrawiam, słodziaki!! :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to prawda, jestem z nim super szczęśliwa! mam nadzieję, że to się nigdy nie skończy<3 dziekujemy!!!

   Usuń
 6. boże jak ja wam zazdroszczę tej miłości <3

  OdpowiedzUsuń
 7. pamiętam moje 4 miesiące, a teraz mija już ponad rok i nie mogę w to uwierzyć! tyle szczęścia. też Wam tego życzę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie! to tak szybko leci i tyle w tym radości, miłości, spełnienia, dziękujemy!!!

   Usuń